Usługa wędzenia

Start » Usługi » Usługa wędzenia

Jako jedyna firma w Polsce, Drymar posiada patent na modyfikację drewna za pomocą amoniaku w stanie lotnym, uzyskując dzięki temu niezwykłe barwy przypominające drewno egzotyczne. Nasz proces wędzenia jest wyjątkowy, oferując ochronę materiału przed zniekształceniami oraz zniszczeniami. Do wędzenia przyjmujemy różne typy materiałów drewnianych, takie jak forniry, lamele, tarcica oraz gotowe wyroby drewniane.

Do usługowego wędzenia przyjmujemy: 

  • forniry (okleiny) o grubości od 0,6 mm
  • lamele (obłogi) do podłóg warstwowych
  • tarcicę o grubości do 60 mm 
  • wyroby gotowe tj. : deski podłogowe, parkiety, mozaiki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie modyfikować tarcicę nawet o grubości 60 mm na całym jej przekroju. Po procesie wędzenia, drewno jest odpowiednio wentylowane, dzięki czemu nie posiada zapachu amoniaku oraz można go wielokrotnie cyklinować, bez obawy utraty barwy. 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak nasze usługi wędzenia drewna mogą wzbogacić Twój projekt. Gwarantujemy, że materiał modyfikowany przez nas nie posiada zapachu amoniaku i może być wielokrotnie cyklinowany bez obawy utraty barwy. Nasze profesjonalne podejście oraz wysokie standardy jakości sprawiają, że jesteśmy wiodącym dostawcą usług wędzenia drewna na rynku.

Bezpłatna wycena