Usługa rozcięcia na lamele

Start » Usługi » Usługa rozcięcia na lamele

Lamelka jest cienką deseczką z litego drewna, która stwarza szerokie możliwości wykańczania wnętrz oraz przedmiotów użytkowych. Lamelkami można wyłożyć sufit, ściankę działową, zabudowę kuchni czy wnęki, a także wykończyć powierzchnię drzwi lub mebla. Aby uzyskać właściwy efekt dekoracyjny, konieczne jest staranne dobranie lamelek o jak najbardziej zbliżonym wzorze i kolorze.

Możliwość cięcia tarcicy suchej i mokrej

Materiał niezbędny do wykończenia powierzchni ścian czy pokrycia sufitu można pozyskać z jednej kłody drewna z której została wykonana tarcica. Dzięki temu każdy drewniany element będzie miał taką samą strukturę, kolorystykę i właściwości oraz bardzo zbliżony do siebie wzór. Lamelka wykonana z tej samej tarcicy będzie również podobnie reagować na barwienie bejcą lub inne metody obróbki. Usługę rozcięcia możemy wykonać na każdym gatunku, lecz w ofercie posiadamy głownie lamele dębowego (dąb europejski oraz dąb czerwony, akacja, modrzew). Do wykonania lamelek nadaje się zarówno tarcica sucha – dębowa, sosnowa czy jesionowa, jak i tarcica mokra. Każda z nich wymaga jednak innego postępowania z materiałem przed jego właściwym wykorzystaniem. Wybierając jej zakup zamiast gotowych lameli, zyskujesz gwarancję, że przygotowany materiał spełni wszystkie stawiane mu wymagania. Możesz też zaoszczędzić zmniejszając koszty zakupu materiału.

Profesjonalna usługa prosto od producenta

Standardowa grubość cięcia lamel wynosi 4/6mm. Istnieje możliwość produkcji innej grubości na zamówienie. Firma Drymar – producent wyrobów z drewna nie tylko dostarcza odpowiednie materiały, ale również dysponuje sprzętem, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie takiej pracy. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnie dopasowanych do siebie lamelkach możesz dokonać zakupu surowej tarcicy i zlecić usługę jej cięcia na lamelki. Bez względu na to, czy będzie to tarcica mokra czy tarcica suchadębowa, jesionowa czy akacjowa – usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Atutem są też ceny materiałów i usługi cięcia. Kupując drewno wprost od producenta zapłacisz za nie mniej niż w innych składach. Wybierz zakup tarcicy w firmie Drymar i zleć usługę jej cięcia, a każda lamelka będzie doskonale dopasowana do Twoich potrzeb.

Bezpłatna wycena


Park maszyn