Cięcie drewna CNC 5-osiowym

Start » Usługi » Cięcie drewna CNC 5-osiowym

Drewno jest obecnie bardzo cenionym materiałem budowlanym i wykończeniowym. Po latach preferowania betonu i tworzyw sztucznych, ceramiki i tapet powracają do łask drewniane boazerie, zabudowy wnęk, meble z litego drewna oraz mała architektura ogrodowa. Tworzenie takich konstrukcji i elementów wyposażenia wnętrz często wiąże się z potrzebą przygotowania skomplikowanych w formie elementów.

Wycinanie projektu według zamówienia

Wycinanie z drewna nietypowych kształtów wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn, którymi zazwyczaj nie dysponuje przeciętny majsterkowicz czy rzemieślnik, który usługowo zajmuje się remontami. O ile proste kształty można wyciąć za pomocą piły czy podręcznej wyrzynarki, o tyle skomplikowane detale z otworami czy wyokrągleniami wymagają profesjonalnego podejścia. Producent wyrobów drewnianych, jakim jest firma Drymar dysponuje bogatym zapleczem technicznym, do którego zaliczają się również maszyny do obróbki tego materiału. Usługowe cięcie drewna CNC jest wykonywane w oparciu o projekt klienta przygotowany w programie AutoCad. Dzięki temu możliwe jest nie tylko perfekcyjne odwzorowanie kształtów i wymiarów, ale również wykonanie wielu identycznych elementów.

Obróbka elementu według przesłanego projektu

Wycinanie CNC to nie jedyna usługa, jaką świadczy firma Drymar. Klienci mogą skorzystać z oferty obróbki materiału – zarówno tego kupionego u producenta, jak i dostarczonego z innych źródeł. Dzięki specjalistycznym obrabiarkom numerycznym wykonywana jest precyzyjna obróbka zgodnie z zapotrzebowaniem, jakie określi klient. Wykonujemy zarówno proste zlecenia, jak fazowanie desek, nawiercanie otworów czy szlifowanie, jak i odwzorowujemy skomplikowane projekty dostarczane przez zleceniodawcę. Sterowane numerycznie, nowoczesne maszyny gwarantują wysoką precyzję wykonania każdego wzoru z dokładnością do ułamka milimetra.

Profesjonalna realizacja cięcia drewna CNC

Producent wyrobów z drewna – firma Drymar od wielu lat zajmuje się obróbką i sprzedażą wyrobów z tego materiału. Dzięki temu wyróżniają go doświadczenie i profesjonalizm, z jakim podchodzi do każdego zamówienia. Zlecenia są realizowane terminowo, a cena usług i materiałów jest atrakcyjna i konkurencyjna w stosunku do innych producentów. Nowoczesne maszyny, wiedza, doświadczenie oraz rzetelne podejście do klienta sprawiają, że zlecone firmie cięcie drewna CNCwycinanie CNC skomplikowanych elementów czy obróbka drewna zawsze są wykonywane na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu surowego, przeznaczonego do obróbki materiałów w niskiej cenie wprost u producenta.

Wymiary obrabianego elementu 

Grubość:5-70 mm
Długość:do 3490 mm
Szerokości:do 1220 mm

Bezpłatna wycena


Park maszynowy