Usługi obróbki drewna

Drewno to materiał, który coraz częściej jest wykorzystywany do wykańczania wnętrz oraz wykonywania elementów konstrukcji użytkowych i mebli. Zarówno przecieranie kłody na tarcicę, jak i precyzyjna obróbka drewna wymagają wiedzy, doświadczenia i specjalistycznych maszyn. Firma Drymar przychodzi z pomocą rzemieślnikom amatorom oferując im usługi, które obejmują przygotowanie i wykończenie drewna.

Obróbka drewna według dowolnego projektu

Samodzielne wykonanie stołu kuchennego, altany ogrodowej czy ścianki działowej w mieszkaniu wiąże się z koniecznością przygotowania elementów drewnianych o określonych kształtach. Nawet najprostsze cięcie drewna tarcicy na węższe deski czy klocki wymaga precyzji, dzięki której poszczególne elementy konstrukcji będą do siebie pasowały. Znacznie trudniejszym zadaniem jest wycinanie profili o nietypowych kształtach. Jeśli projektant przewidział w konstrukcji wyokrąglenia czy faliste krawędzie ich wykonanie wymaga fachowego podejścia. Usługi obróbki drewna, które oferuje Drymar są rozwiązaniem każdego problemu. Wystarczy jedynie przygotować projekt oraz dostarczyć drewno lub kupić je bezpośrednio w firmie. Doświadczeni pracownicy, którzy dysponują odpowiednimi maszynami wykonają rozcinanie tarcicy na lamele lub profilowanie według każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

Kompleksowa usługa przecierania na tarcicę i obróbki drewna

Firma Drymar jest producentem wyrobów z drewna oraz zajmuje się sprzedażą tego materiału. Dzięki wszechstronności oferty oraz wieloletniemu doświadczeniu dysponuje ona nie tylko rozbudowanym i specjalistycznym parkiem maszynowym, ale również pracownikami z wysokim poziomem umiejętności. Dzięki temu każda świadczona przez nich profesjonalna usługa obejmuje wszystkie etapy obróbki drewna. Wykonujemy zarówno przetarcie kłody na tarcicę, obcinanie , jak i rozcinanie tarcicy na lamele czy profilowanie i wycinanie skomplikowanych kształtów. W ofercie jest także precyzyjna obróbka, która obejmuje szlifowanie i struganie drewna. Poddajemy jej zarówno suchą, jak i mokrą tarcicę, którą możemy poddać procesowi suszenia.

FaLang translation system by Faboba