Floors

3-LAYER
SOLID
MOSAIC

WORKTOPS

FINGER JOINT
SOLID
3-LAYER

Self products

LAMELLAS
PLANK
VENEER

Ekskluzywne meble i stolarka z drewna wędzonego

Poszukujesz ekskluzywnej stolarki drewnianej do swojego domu? Kup je bezpośrednio u producenta! Od 1991 roku wykonujemy stolarkę drewnianą, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć produkty, które nie tylko doskonale wyglądają, ale także zapewniają godną podziwu trwałość. Już teraz sprawdź naszą ofertę stolarki specjalnie do Twojego domu.

Nasza autorska technologia wędzenia (modyfikacji) drewna amoniakiem to jeden z powodów, dlaczego produkty Drymar wyglądają tak doskonale. Taki zabieg pozwala uzyskać wyjątkową barwę, która przypomina kolory egzotycznych gatunków. Wszystkie materiały modyfikowane w procesie wędzenia są odpowiednio wentylowane, a ich poziom wilgotności (mogący wpłynąć na trwałość), precyzyjnie mierzony, więc nie ma tu ryzyka zniekształceń czy zniszczeń.

Bogata oferta producenta

Produkujemy ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz z drewna, które sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak również przestrzeni publicznej. Zobacz naszą ofertę:
deski podłogowe lite i warstwowe
eleganckie blaty kuchenne
schody drewniane
drzwi drewniane (obłogowane i lite)
Oferujemy także szeroki wybór półwyrobów z drewna (lamele, fornir czy tarcica meblowa), w atrakcyjnych cenach.

Oferta Drymar to kompleksowy zestaw propozycji dla Twojego domu. Mamy nie tylko lite podłogi, ale także listwy przypodłogowe oraz bruk drewniany i parkiety pałacowe. Wszystkie produkty wykonane z najwyższej jakości drewna wędzonego, które nadaje im doskonały wygląd.